Spotkania biznesowe / Vip Room

Coraz częściej nasi Klienci proszą nas o zaproponowanie lub przygotowanie miejsca gdzie mogą spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.
Takie sytuacje zdarzają się najczęściej podczas takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, Forum Ekonomiczne w Krynicy czy EFNI w Sopocie.

Spotkania biznesowe w trakcie takich imprez są bardzo cenne zatem przygotowanie właściwej przestrzeni do rozmów może zadecydować o sukcesie. Vip Room czy też lożę VIP przygotowuje się w różnych przestrzeniach. Czasami wystarcza tylko drobna aranżacja - jak w przypadku winoteki Hotelu Monopol, ale naczęściej konieczna jest budowa wszystkiego od podstaw.

Technologia, którą dysponujemy oraz doświadczenie pozwala na szybką realizację takich przedsięwzięć. Pomysłowe aranżacje wspomnianych przestrzeni zrealizować możemy prawie wszędzie. Na plaży jak i w kopalni również.

Mieliśmy przyjemność przygotowywać trzykrotnie lożę Vip dla Kulczyk Investments oraz aranżować miejsca spotkań dla gości specjalnych dziennika Rzeczpospolita.