Forum Ekonomiczne w Krynicy 2018 Salon Rzeczpospolitej

Tegoroczne Forum Ekonomiczne w Krynicy było jak zawsze wyjątkowe.
Wydawać by się mogło, że organizowana od ponad 25 lat przez Instytut Studiów Wschodnich impreza przeżyła już wszystko. Nic bardziej mylnego. Niewątpliwie najwieksza niespodzianką i zarazem odkryciem był koncert po tytułem Dżem Session z Rzepą. Zespół w składzie, między innymi z Bogusławem Chrabotą - Redaktorem Naczelnym Dziennika Rzeczpospolita oraz Mirosławem Kalisiewiczem - wiceprezesem zarządu ZDROVIT, zaproponował gościom Salonu Rzeczpospolitej rozrywkę na najwyższym poziomie. Bez dwóch zdań było to najbardziej energetyczne wydarzenie tegorocznego Forum.
Wieczór poprzedzający Dżem Session z Rzepą był troszeczkę spokojniejszy. Zorganizowany w Salonie Rzeczpospolitej przez Francusko - Polską Izbę Gospodarczą Wieczór Francuski cieszył olbrzymim zainteresowaniem. Sami nie wiemy jak to się stało, że tak duża ilość gości zmieściła się na tak niewielkiej przestrzeni. Notabene tak dużej ilości francuskich przysmaków i win dawno nikt chyba nie widział wiec dziwić się nie ma czemu.

Z mniejszych niespodzianek duża popularnością cieszył się kominek gazowy, który zdobił duży taras Salonu Rzeczpospolitej. Na wygodniej dużej kanapie patrzących w ogień można było zobaczyć wielu znamienitych gości Forum.