Dawniej organizacja eventów firmowych sprowadzała się do zapewnienia uczestnikom miejsca siedzącego lub stojącego i drobnego poczęstunku. Dzisiaj organizacja eventów firmowych to o wiele bardziej złożony proces, który wymaga pomocy profesjonalnej agencji eventowej. Czego możemy się spodziewać korzystając z usług dobrego kreatora wydarzeń firmowych?

Organizacja imprez firmowych

Dobra organizacja imprez firmowych obejmuje przygotowanie wydarzenia od A do Z, a więc wszystkie działania od wyboru lokalizacji, przez aranżację przestrzeni, aż po catering. Na uwadze warto mieć również odpowiedni program artystyczny oraz inne atrakcje dla gości. Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących „kompleksową organizację imprez firmowych”. Ich oferty różnią się od siebie skalą i poziomem, co najlepiej obrazują różnice w jakości gotowych produktów – eventów firmowych różnych marek. Marki, które zaufały najlepszym w branży zyskują na każdym polu – organizowane przez nie eventy kreują szum medialny, uwieczniające te chwile fotografie zmieniają wizerunek marki w sieci.

EventConcept – najlepsza koncepcja na event

Jesteśmy agencją eventową z solidnymi korzeniami. Historia firmy sięga roku 1988, co przekłada się na setki zorganizowanych eventów o naprawdę różnej tematyce i skali. Mówi się o nas, że jesteśmy jednymi z najlepszych w branży, i choć nam to schlebia każdy kolejny event organizujemy z takim samym zaangażowaniem jak pierwsze wydarzenia w naszym portfolio. To wraz z rosnącymi możliwościami marki pozwala nam organizować naprawdę niezapomniane imprezy firmowe. A co decyduje o ich sukcesie?

Patrząc z perspektywy naszych codziennych doświadczeń, diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach. Nawet organizacja niewielkich eventów firmowych dla pracowników wymaga zapięcia wszystkiego na ostatni guzik. Scenografia musi być dobrze wykonana, żeby w trakcie imprezy nic nie zaczęło się rozpadać, system nagłośnienia i oświetlenia przetestowany co najmniej trzy razy, a jedzenie smaczne i dostoswane do warunków, w jakich będzie spożywane.

Podobnie jak wiele innych agencji zapewniamy Naszym Klientom możliwość skorzystania z kompleksowej organizacji eventu firmowego lub tylko wycinka naszej oferty. Oczywiście, to kompleksowa organizacja imprez sprawia nam największą frajdę. Wówczas od początku do końca tworzymy coś, co ma wywrzeć na uczestnikach odpowiednie wrażenie, czy to w aspekcie biznesowych, czy rozrywkowym. Zajmując się organizacją danej imprezy kompleksowo możemy zgrać wszystkie warstwy organizacyjne – wybór miejsca, scenografię, aranżację  przestrzeni, program artystyczny, meble eventowe, poczęstunek, muzykę i oświetlenie – w spójną i koherentną całość, w wydarzenie na naprawdę najwyższym poziomie.

Kameralne imprezy firmowe

Powierzanie organizacji kameralnych imprez firmowych profesjonalnej agencji od zawsze stanowi dylemat przedsiębiorców. Z jednej strony zależy im na spektakularnym efekcie końcowym, z drugiej obawiają się wysokich kosztów. Praktyka pokazuje, że wykreowanie dobrego produktu w postaci kameralnej imprezy firmowej wcale nie musi być drogie.

03
Sep

Czy w branży eventowej oraz wystawienniczej, ktoś liczy koszty zanieczyszczenia środowiska ?

Od dwóch lat na stałe jesteśmy w Katowickim Spodku i nowym Centum Kongresowym MCK. Jak na Śląsk samo centrum wydarzeń. 

Niestety prócz niezaprzeczalnych korzyści z tej lokalizacji to po każdej imprezie chodzę sfrustrowany. W MCK i Spodku odbywa się rocznie ponad 500 imprez a po każdej z nich wywożone są tony śmieci. Okna naszych biur nie wychodzą na śmietnik ale każdorazowo plac manewrowy pod MCK zamienia się w jedno wielkie składowisko odpadów. 

30
Aug

Kiedy organizacja imprez firmowych osiąga nowy poziom

Dawniej organizacja eventów firmowych sprowadzała się do zapewnienia uczestnikom miejsca siedzącego lub stojącego i drobnego poczęstunku. Dzisiaj organizacja eventów firmowych to o wiele bardziej złożony proces, który wymaga pomocy profesjonalnej agencji eventowej. Czego możemy się spodziewać korzystając z usług dobrego kreatora wydarzeń firmowych?

28
Aug

Dlaczego samodzielna organizacja eventów przypomina walkę z wiatrakami?

Uczestnicząc w dużym evencie często nie zdajemy sobie sprawy jak skomplikowana jest organizacja takiego przedsięwzięcia – od uzyskania stosownych pozwoleń, przez zapewnienie obstawy medycznej wydarzenia, aż po content samego eventu. W praktyce bardzo często okazuje się, że po obsłużeniu wszystkich formalności pozostaje nam stosunkowo niewiele czasu na dopracowanie zawartości merytoryczno-artystycznej wydarzenia.