O firmie

Agencja eventowa Event Concept

Agencja eventowa Event Concept to tradycja sięgająca 1988 roku. Wtedy w przeddzień przełomu powstała Agencja Filmowo - Reklamowa IBEX, założona przez Wojciecha Domagałę. Rok później Aleksandra Dendor, otworzyła Agencję Promocji Alexandra, która była drugą w Polsce agencją modelek.

W latach 90. obie firmy były pionierami w swoich dziedzinach. Przez cały okres swojego istnienia IBEX wyprodukował setki filmów promocyjnych, instruktażowych i reklamówek. Najbardziej znaną produkcją IBEX-u była kaseta VHS za wykładami Profesora Jana Miodka, pod tytułem „Szkolna Ojczyzna Polszczyzna”.

Agencja eventowa, firma eventowa - Katowice | Śląsk | Warszawa

Natomiast Alexandra wyszkoliła ok. 10 tys. modelek i modeli. Zorganizowała tysiące pokazów mody. Oraz ponad 4000 wydarzeń promocyjnych. Absolwentki Alexandry zdobywały corocznie tytuły Najpiękniejszych. W 1997 roku po Tytuł Miss Polonia sięgnęła Roksana Jonek.

Przez lata obie firmy wypracowały niepowtarzalny styl, którego kontynuatorem jest dziś agencja eventowa Event Concept. Od bardzo dawna wiemy jak ważna jest dbałość o szczegóły i chronologia następujących po sobie zdarzeń.

Niezależnie od rodzaju wydarzenia nasza agencja eventowa dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które pozwala naszym klientom czuć się bezpiecznie podczas całego procesu przygotowań jak i podczas finalnej realizacji.

Niezmiernie cenimy sobie kontakt osobisty z naszymi klientami. Wiemy, iż podczas spotkań oraz dokumentacji jesteśmy sobie w stanie przekazać zdecydowanie więcej.
Jesteśmy „przewrażliwionym estetami”. To efekt doświadczeń ale i umiłowania porządku.
Asceza też jest nam bliska. Przekonujemy naszych klientów, że przepych odwraca uwagę od rzeczy istotnych.

Nasi klienci mogą być pewni, że współpracując z nami zwrócimy uwagę na wszystkie istotne szczegóły a ewentualne niespodzianki będą miłym zaskoczeniem.

Prywatnie dużo czasu spędzamy nad morzem i w górach. Z pasji do gór zimą powstał nasz sklep internetowy rakiety.pl, gdzie zachęcamy wszystkich do odkrywania ośnieżonych szczytów zupełnie na nowo.

Serdecznie zapraszamy do spotkania się z nami i współpracy. Zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę, w szczególności województwo mazowieckie, pomorskie oraz cały Śląsk. Posiadamy oddziały w miastach takich jak Warszawa, Katowice oraz Sopot.Pobierz portfolio