Scenografia

Pracujemy nad scenografią eventową na każdym etapie jej powstawania. Pomagamy wybrać lokalizację dostosowaną do charakteru wydarzenia lub aranżujemy przestrzeń wytypowaną wcześniej przez klienta. Nasze pomysły i propozycje przedstawiamy w formie multimedialnych prezentacji.

Ogromną wagę przywiązujemy do spójności i harmonii wszystkich elementów scenografii. Cenimy detale i wiemy, jak wiele od nich zależy. Prywatnie pasjonujemy się dobrym wzornictwem. W naszych szeregach pracują absolwenci ASP.

Wykonaliśmy setki mniejszych i większych dekoracji na potrzeby organizowanych imprez. Posiadamy bogate zaplecze tkanin i systemów do ich aranżacji. W prosty i szybki sposób jesteśmy w stanie stworzyć bardzo efektowną indywidualną dekorację.

Naszą ofertę kierujemy również do teatrów. 

Czytaj więcejSCENOGRAFIA NA EVENTY

Aranżujemy, wyposażamy i dekorujemy zarówno zamkniętą, jak i otwartą przestrzeń. Obsługujemy szeroki wachlarz imprez: od kameralnych bankietów, przez stoiska targowe i loże VIP, aż po pikniki rodzinne i koncerty plenerowe. Dysponujemy zapleczem sprzętowym i rozwiązaniami niezbędnymi dla każdego typu wydarzenia.

ANIMACJE KOMPUTEROWE 3 D

Przygotowujemy profesjonalne komputerowe wizualizacje proponowanych aranżacji przestrzennych. W animacji uwzględniamy wymiary i układy przestrzeni i pomieszczeń, w których planują Państwo imprezę. Na filmie prezentujemy także sugerowaną przez nas konfigurację mebli, dekoracji, a także atrakcji eventowych. Dzięki multimedialnej prezentacji można zobaczyć wydarzenie na długo przed jego zaistnieniem.

ARANŻACJA STOISK TARGOWYCH i LOŻY VIP

Odpowiadamy za projekt, wykonanie i obsługę loży VIP dla Kulczyk Investments podczas kolejnych edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w latach 2012-2014. W 2015 roku zrealizowaliśmy szereg aranżacji wystawienniczych dla wydawcy gazety Rzeczpospolita. Spośród nich najbardziej efektowna była ta wykonana na potrzeby Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Krynicy. 250-metrowe stanowisko zaaranżowaliśmy przy użyciu ścianek działowych imitujących betonowe płyty. W specjalnie przygotowanych ramach zabudowanych zostało 41 monitorów bezszwowych. Punkt był wyposażony w zaplecze techniczne i gospodarcze, na miejscu działała kawiarnia.

SCENOGRAFIA TEATRALNA I DEKORACJE

Projektujemy i budujemy aranżacje na potrzeby przedstawień teatralnych. Wiele rekwizytów i dekoracji wykonujemy własnoręcznie. Wyróżnia nas to, że pracują dla nas ludzie z artystycznym wykształceniem i doświadczeniem w pracy scenografa. Dlatego ważna jest dla nas estetyka i wykończenie, a dbałość o detal łączymy z wizją całości.