Scenografia

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości scenografii eventowej na potrzeby klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Jesteśmy w stanie wykreować przestrzeń pod każdy event – do wydarzeń wielkoformatowych, po bardziej kameralne imprezy firmowe. Pracujemy nad scenografią eventową na każdym etapie jej powstawania. Pomagamy wybrać lokalizację dostosowaną do charakteru wydarzenia lub aranżujemy przestrzeń wytypowaną wcześniej przez klienta. Nasze pomysły i propozycje przedstawiamy w formie multimedialnych prezentacji. Prezentacja multimedialna najlepiej oddaje to, jak będzie wyglądała gotowa scenografia eventowa, jednocześnie pozwalając na wczesne wytypowanie obszarów wymagających modyfikacji.

Ogromną wagę przywiązujemy do spójności i harmonii wszystkich elementów scenografii. Cenimy detale i wiemy, jak wiele od nich zależy. Prywatnie pasjonujemy się dobrym wzornictwem. W naszych szeregach pracują absolwenci ASP. To oni dbają o to, żeby scenografia na event wyróżniała się walorami estetycznymi, podczas gdy grupa osób odpowiedzialnych za aspekt funkcjonalny aranżacji troszczy się o kwestie takiej, jak zachowanie optymalnych odstępów między stolikami czy lokalizacja bufetu. Dzięki współpracy obydwu grup nasza scenografia eventowa zachwyca wyglądem, dopracowanym detalem i funkcjonalnością.

Scenografia na każdy event

Wykonaliśmy setki mniejszych i większych dekoracji na potrzeby organizowanych imprez. Posiadamy bogate zaplecze tkanin i systemów do ich aranżacji, a także oryginalne meble eventowe, przy pomocy których stawiamy przysłowiową kropkę nad „i” naszych scenografii. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesnymi rozwiązaniami w prosty i szybki sposób jesteśmy w stanie stworzyć bardzo efektowną indywidualną dekorację każdego eventu.

Naszą ofertę kierujemy również do teatrów oraz innych ośrodków kultury.  

Czytaj więcejSCENOGRAFIA NA EVENTY

Aranżujemy, wyposażamy i dekorujemy zarówno zamkniętą, jak i otwartą przestrzeń. Obsługujemy szeroki wachlarz imprez: od kameralnych bankietów, przez stoiska targowe i loże VIP, aż po pikniki rodzinne i koncerty plenerowe. Dysponujemy zapleczem sprzętowym i rozwiązaniami niezbędnymi dla każdego typu wydarzenia.

ANIMACJE KOMPUTEROWE 3 D

Przygotowujemy profesjonalne komputerowe wizualizacje proponowanych aranżacji przestrzennych. W animacji uwzględniamy wymiary i układy przestrzeni i pomieszczeń, w których planują Państwo imprezę. Na filmie prezentujemy także sugerowaną przez nas konfigurację mebli, dekoracji, a także atrakcji eventowych. Dzięki multimedialnej prezentacji można zobaczyć wydarzenie na długo przed jego zaistnieniem.

ARANŻACJA STOISK TARGOWYCH i LOŻY VIP

Odpowiadamy za projekt, wykonanie i obsługę loży VIP dla Kulczyk Investments podczas kolejnych edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w latach 2012-2014. W 2015 roku zrealizowaliśmy szereg aranżacji wystawienniczych dla wydawcy gazety Rzeczpospolita. Spośród nich najbardziej efektowna była ta wykonana na potrzeby Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Krynicy. 250-metrowe stanowisko zaaranżowaliśmy przy użyciu ścianek działowych imitujących betonowe płyty. W specjalnie przygotowanych ramach zabudowanych zostało 41 monitorów bezszwowych. Punkt był wyposażony w zaplecze techniczne i gospodarcze, na miejscu działała kawiarnia.

SCENOGRAFIA TEATRALNA I DEKORACJE

Projektujemy i budujemy aranżacje na potrzeby przedstawień teatralnych. Wiele rekwizytów i dekoracji wykonujemy własnoręcznie. Wyróżnia nas to, że pracują dla nas ludzie z artystycznym wykształceniem i doświadczeniem w pracy scenografa. Dlatego ważna jest dla nas estetyka i wykończenie, a dbałość o detal łączymy z wizją całości.