Oświetlenie

Zapewniamy nie tylko standardowe rozwiązania, ale również realizujemy najbardziej niecodzienne oczekiwania Klientów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo starannie. Nie brakuje nam wyobraźni i pomysłów, więc każda aranżacja świetlna to zawsze mniejsze lub większe dzieło sztuki.

Oświetlenie estradowe – sceniczne, wynajem oświetlenia - Katowice

Oświetlenie estradowe oraz oświetlenie sceniczne – w zależności od specyfiki oraz lokalizacji organizowanego eventu – stanowi integralną część usługi. Dla Klientów, którzy nie mają potrzeby korzystać z usługi kompleksowej organizacji eventu przygotowaliśmy dodatkową usługę – wynajem oświetlenia.

Światło tam, gdzie go potrzebujesz…

Uzupełnieniem naszej oferty organizacji imprez i eventów jest wynajem oświetlenia. Naszym Klientom oferujemy wynajem profesjonalnego oświetlenia scenicznego, oświetlenia eventowego oraz oświetlenia estradowego. Dysponujemy sprzętem oświetleniowym najwyższej jakości. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe. Do Państwa dyspozycji są:

  • urządzenia ruchome
  • oświetlenie efektowe
  • oświetlenie architektury
  • oświetlenie żarowe
  • konsolety
  • świetlne rzeźby
W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi usługa wynajmu oświetlenia scenicznego i estradowego obejmuje opiekę wykwalifikowanego operatora, którego zadaniem jest pomoc w instalacji oświetlenia przed eventem, jego obsługa w trakcie trwania imprezy oraz późniejszy demontaż. W zależności od charakteru danego wydarzenia oferujemy małe oraz duże pakiety oświetleniowe, których zakres dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klienta.

Wynajem oświetlenia Katowice

Nasz punkt oferujący oświetlenie sceniczne oraz oświetlenie estradowe na wynajem znajduje się w mieście Katowice. Usługę obejmującą wynajem oświetlenia kierujemy przede wszystkim do klientów organizujących eventy i wydarzenia na terenie województwa śląskiego.

Klientów planujących organizację większych i mniejszych wydarzeń zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zaplecza technicznego, w ramach której oferujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia, a także scenografii i wielu innych.

Sprawdź również WYNAJEM OŚWIETLENIA>>

Czytaj więcej


Oświetlenie to nie tylko dekoracja. Światło zdolne jest wykreować nową przestrzeń, a istniejącą potrafi zupełnie zmienić. Odpowiednia iluminacja może nadać nowe życie starym budynkom.

Specjalizujemy się w oświetlaniu każdego typu przestrzeni. Dopasowujemy nasze rozwiązania do specyfiki obiektu i otoczenia. Nie zapominamy również o odbiorcy.

Rozświetlamy elewacje budynków, podziemia, kopalniane chodniki, sale koncertowe i industrialne wnętrza.

Oto realizacje, z których jesteśmy szczególnie dumni.

KOPALNIANE CHODNIKI

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła praca przy Festiwalu im. Krzysztofa Pendereckiego w kopalni Guido w Zabrzu.

Przygotowując podziemną aranżację świetlną byliśmy poddani identycznym procedurom jak pracownicy kopalni.

Zwożenie sprzętu 320 m pod powierzchnię ziemi było sporym przedsięwzięciem logistycznym, ale i niezwykłą przygodą.

Podziemne chodniki udało nam się „pokolorować” różnobarwnym światłem. W surowych wnętrzach hal pomp i kompresorowni postawiliśmy świecące kostki i lampy. Dzieło wieńczyły podświetlone ceglane elewacje kopalnianych budynków.

ŚWIATŁO NA FASADACH

Jednym z ikonicznych obiektów nowej architektury Katowic jest gmach NOSPR. Piękną fasadę Orkiestry mieliśmy okazję podświetlać dwukrotnie - przy okazji Gali Katowice Airport 2015 i Festiwalu Katowice Kultura Natura Metamorfozy 2015. Efekty wizualne zyskały uznanie zarówno publiczności jak i architekta budynku.

Nasze iluminacje uświetniły również otwarcie Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu.

OŚWIETLENIE EVENTÓW

Dynamiczne, efektowe oświetlenie koncertów i gal to jedna z naszych specjalności. Mieliśmy swój udział w przygotowaniu oprawy oświetleniowej na koncert MIUOSHA & JIMKA & NOSPR w Skansenie Górniczym Królowa Luiza w Zabrzu. Wydarzenie w ramach Industriady 2015 przyciągnęło szeroką publiczność.

Oświetlaliśmy tak różne imprezy jak Laury Umiejętności i Kompetencji czy Galę Niegrzeczni 2014. Aranżacje świetlne zawsze dostosowujemy do charakteru uroczystości. Mogą być eleganckie i spokojne lub dynamiczne i awangardowe.