Oświetlenie

Zapewniamy nie tylko standardowe rozwiązania, ale również realizujemy najbardziej niecodzienne oczekiwania Klientów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo starannie. Nie brakuje nam wyobraźni i pomysłów, więc każda aranżacja świetlna to zawsze mniejsze lub większe dzieło sztuki.

Oferujemy również wynajem oświetlenia scenicznego, oświetlenia eventowego. Dysponujemy sprzętem oświetleniowym najwyższej jakości. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe. Do Państwa dyspozycji są:

  • urządzenia ruchome
  • oświetlenie efektowe
  • oświetlenie architektury
  • oświetlenie żarowe
  • konsolety
  • świetlne rzeźby
Sprawdź również WYNAJEM OŚWIETLENIA>>

Czytaj więcej


Oświetlenie to nie tylko dekoracja. Światło zdolne jest wykreować nową przestrzeń, a istniejącą potrafi zupełnie zmienić. Odpowiednia iluminacja może nadać nowe życie starym budynkom.

Specjalizujemy się w oświetlaniu każdego typu przestrzeni. Dopasowujemy nasze rozwiązania do specyfiki obiektu i otoczenia. Nie zapominamy również o odbiorcy.

Rozświetlamy elewacje budynków, podziemia, kopalniane chodniki, sale koncertowe i industrialne wnętrza.

Oto realizacje, z których jesteśmy szczególnie dumni.

KOPALNIANE CHODNIKI

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła praca przy Festiwalu im. Krzysztofa Pendereckiego w kopalni Guido w Zabrzu.

Przygotowując podziemną aranżację świetlną byliśmy poddani identycznym procedurom jak pracownicy kopalni.

Zwożenie sprzętu 320 m pod powierzchnię ziemi było sporym przedsięwzięciem logistycznym, ale i niezwykłą przygodą.

Podziemne chodniki udało nam się „pokolorować” różnobarwnym światłem. W surowych wnętrzach hal pomp i kompresorowni postawiliśmy świecące kostki i lampy. Dzieło wieńczyły podświetlone ceglane elewacje kopalnianych budynków.

ŚWIATŁO NA FASADACH

Jednym z ikonicznych obiektów nowej architektury Katowic jest gmach NOSPR. Piękną fasadę Orkiestry mieliśmy okazję podświetlać dwukrotnie - przy okazji Gali Katowice Airport 2015 i Festiwalu Katowice Kultura Natura Metamorfozy 2015. Efekty wizualne zyskały uznanie zarówno publiczności jak i architekta budynku.

Nasze iluminacje uświetniły również otwarcie Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu.

OŚWIETLENIE EVENTÓW

Dynamiczne, efektowe oświetlenie koncertów i gal to jedna z naszych specjalności. Mieliśmy swój udział w przygotowaniu oprawy oświetleniowej na koncert MIUOSHA & JIMKA & NOSPR w Skansenie Górniczym Królowa Luiza w Zabrzu. Wydarzenie w ramach Industriady 2015 przyciągnęło szeroką publiczność.

Oświetlaliśmy tak różne imprezy jak Laury Umiejętności i Kompetencji czy Galę Niegrzeczni 2014. Aranżacje świetlne zawsze dostosowujemy do charakteru uroczystości. Mogą być eleganckie i spokojne lub dynamiczne i awangardowe.