Kongresy i konferencje

Organizacja konferencji - Event Concept

Obsługujemy kompleksowo konferencje, kongresy, targi i seminaria. Specjalizujemy się w aranżacji sfer VIP. Znamy najnowsze trendy, mamy wiedzę techniczną i gwarantujemy oryginalne podejście do kwestii, jaką jest organizacja konferencji. Na tle innych firm wyróżniamy się kreatywnymi pomysłami. Lubimy dobre wzornictwo i mamy wyczucie detalu, dlatego projektowane przez nas przestrzenie są jedyne w swoim rodzaju.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. tłumaczy, hostessy znające języki obce, kompetentnych moderatorów. Posiadamy nowoczesne, certyfikowane urządzenia audiowizualne oraz dekoracje potrzebne do obsługi tego typu imprez.

Organizacja konferencji oraz kongresów - Katowice | Śląsk

Organizacja kongresów na najwyższym poziomie – Śląsk i nie tylko

Nasze oddziały znajdują się w miastach: Sopot, Warszawa, Katowice. Jesteśmy jednak w stanie zorganizować event niezależnie od lokalizacji. Przygotowaliśmy dla naszych klientów stoiska m.in. na Międzynarodowe Forum Ekonomiczne w Krynicy, Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, Europejski Kongres Samorządów w Krakowie czy Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Jeżeli interesuje Państwa organizacja konferencji lub wynajem mebli eventowych, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.