Nagłośnienie

Na potrzeby każdej imprezy zapewniamy optymalnie przygotowany system nagłośnieniowy. Dokumentacja sali przed imprezą pozwala na dopasowanie aparatury nagłośnieniowej adekwatnie do potrzeb obiektu i imprezy, a dodatkowo pozwala na spore oszczędności.

Wynajem nagłośnienia - Katowice

Wynajem nagłośnienia na imprezę organizowaną przez naszą agencję eventową stanowi integralną część usługi. Klientom, którzy chcieliby skorzystać wyłączenie ze sprzętu nagłośnieniowego oferujemy usługę wynajmu. 

Nagłośnienie na każdą okazję

Obok kompleksowej obsługi eventów oraz imprez oferujemy również wynajem nagłośnienia scenicznego oraz nagłośnienia estradowego. Dysponujemy dużym zapleczem sprzętowym pozwalającym nam na realizację każdego przedsięwzięcia. W zależności od Państwa potrzeb oraz możliwości możemy zaoferować małe oraz duże pakiety nagłośnieniowe. Usługę dodatkowo uzupełnia opieka wykwalifikowanego specjalisty od dźwięku, który pomaga w instalacji oraz obsłudze urządzeń nagłośnieniowych w trakcie trwania eventu.

W naszej ofercie posiadamy:

  • systemy nagłośnieniowe,
  • systemy monitorowe,
  • procesory efektów,
  • konsolety,
  • mikrofony,
  • wzmacniacze,
  • okablowanie,
  • peryferia.
A dla Klientów, którzy chcieliby połączyć efekt profesjonalnego nagłośnienia z zaskakującą i zapadającą w pamięci uczestników eventu grą świateł mamy w ofercie usługę wynajmu oświetlenia.

Wynajem nagłośnienia Katowice

Nasz punkt oferujący wynajem nagłośnienia znajduje się w mieście Katowice, dlatego usługi wynajmu kierujemy przede wszystkim do Klientów organizujących imprezy oraz eventy na terenie województwa śląskiego.

Na zdjęciu Remigiusz Białas, realizacja dźwięku podczas Gali Laury 2014.

Czytaj więcejNagłośnienie, wraz z oświetleniem i multimediami stanowi szkielet każdej imprezy - nie tylko scenicznej. To od jakości sprzętu i pracy techników zależy finalne wrażenie.

Dobre nagłośnienie to takie, które daje wrażenie absolutnej harmonii, jest więc nieuchwytne dla laika. Złe nagłośnienie wychwyci każdy.

Źle wyreżyserowany dźwięk zepsuje nawet najlepszy koncert. Sprzęgający lub niedziałający mikrofon wpędzi w konfuzję najsprawniejszych prelegentów i zniecierpliwi najwierniejszą widownię.

Event Concept zapewnia sprawdzonych techników i sprzęt najwyższej klasy. Naszym atutem jest również kilkanaście lat doświadczenia w organizowaniu koncertów i imprez okolicznościowych. Dbamy również o to, by nagłośnienie harmonizowało ze światłem.

HIP HOP I MUZYKA SYMFONICZNA

Miarą profesjonalizmu dźwiękowca jest praca z różnymi gatunkami muzycznymi... jednocześnie. Tak było 13 czerwca 2015 roku podczas finałowego koncertu Industriady. Koncert MIUOSH & JIMEK & NOSPR w Skansenie Górniczym Królowa Luiza w Zabrzu dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Był też pierwszą imprezą w tym miejscu zorganizowaną z tak dużym rozmachem.

LAURY I INNE GALE

Regularnie realizujemy imprezy z cyklu Laury Uroczystości i Kompetencji dla Regionalnej Izby Gospodarczej organizowane w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Uroczystości, w których uczestniczą najwybitniejsze osoby w regionie i kraju, wymagają odpowiedniej oprawy i starannego przygotowania. Stworzenie i utrzymanie podniosłego nastroju to kwestia odpowiedniego nagłośnienia, oświetlenia i scenografii - odpowiadamy za wszystkie te elementy.

EDYTA GÓRNIAK I LESZEK MOŻDŻER

Nagłaśniamy imprezy różnego typu. Pracowaliśmy przy koncertach artystów tak różnych jak Edyta Górniak (2002 rok) i Leszek Możdżer (2012 rok). Przygotowujemy system nagłośnieniowy na potrzeby imprez organizowanych w miejscach tak rozmaitych jak hala fabryczna, pływalnia czy płyta lotniska. I wszędzie dbamy o to, żeby wszystko brzmiało jak najlepiej.