Meble eventowe

Wynajem mebli eventowych – Event Concept

Agencja eventowa Event Concept to trzy biura stacjonarne na terenie miast: Warszawa, Sopot i Katowice. Jeżeli chodzi Śląsk – jesteśmy największą firmą eventową oferującą najszerszy zakres usług. Oferujemy Państwu wynajem świecących mebli (mebli eventowych) na terenie całego kraju. Idealnie sprawdzają się na imprezach promocyjnych, bankietach, pokazach mody i prywatnych przyjęciach. Nasze podświetlane meble to niebanalne wzornictwo oraz pełna gama kolorów.

Wynajem mebli eventowych | Eventconcept

Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 1000 wzorów różnych mebli eventowych. Począwszy od foteli, kanap, krzeseł skończywszy na wyszukanych podświetlanych bryłach projektu Karima Raschida. Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalne bary, wygodne siedziska i stylowa mównica. Zachęcamy Państwa do pobrania naszego katalogu.

Jesteśmy agencją eventową z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz usługi, jaką jest wynajem mebli eventowych, zapewniamy również pomoc w projektowaniu i tworzeniu indywidualnych aranżacji. W zakresie naszych usług znajduje się także organizacja konferencji, kongresów oraz organizacja jubileuszy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą agencją eventową – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.Pobierz katalog


Zobacz jak może wyglądać event z meblami Slide!