Meble eventowe

Wynajem mebli eventowych – Event Concept

Agencja eventowa Event Concept to trzy biura stacjonarne na terenie miast: Warszawa, Sopot i Katowice. Jeżeli chodzi o Śląsk – jesteśmy największą firmą eventową oferującą najszerszy zakres usług. Działamy również jako wypożyczalnia mebli eventowych. Oferujemy Państwu wynajem świecących mebli (mebli eventowych) na terenie całego kraju. Idealnie sprawdzają się na imprezach promocyjnych, bankietach, pokazach mody i prywatnych przyjęciach. Nasze podświetlane meble to niebanalne wzornictwo oraz pełna gama kolorów. W ofercie wypożyczalni posiadamy również stoły i krzesła, dzięki którym w dowolnym miejscu w kraju możemy stworzyć oryginalną i funkcjonalną przestrzeń dla dowolnego wydarzenia.

Wynajem mebli eventowych | Eventconcept

Profesjonalna wypożyczalnia mebli eventowych

Meble eventowe odgrywają istotną rolę w działalności naszej agencji. I choć czasami nasi Klienci nie oczekują od nas więcej, niż mogłaby zaoferować tradycyjna wypożyczalnia stołów i krzeseł zawsze staramy się prześcigać ich oczekiwania. Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 1000 wzorów różnych mebli eventowych. Począwszy od foteli, kanap, krzeseł skończywszy na wyszukanych podświetlanych bryłach projektu Karima Raschida. Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalne bary, wygodne siedziska i stylowa mównica. Zachęcamy Państwa do pobrania naszego katalogu. W tym miejscu warto zauważyć, że jako profesjonalna wypożyczalnia mebli eventowych kierujemy swoją ofertę nie tylko do Klientów, których wydarzenia kreujemy. Ze stołów, krzeseł, kanap i elementów dekoracyjnych może skorzystać każdy.

Znacznie więcej niż wypożyczalnia stołów i krzeseł na eventy...

Jesteśmy agencją eventową z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz usługi, jaką jest wynajem mebli eventowych, zapewniamy również pomoc w projektowaniu i tworzeniu indywidualnych aranżacji. W zakresie naszych usług znajduje się także organizacja konferencji, kongresów oraz organizacja jubileuszy. Asortyment naszej wypożyczalni mebli eventowych wykorzystujemy do kreowania przestrzeni, która zaskakuje, zarówno aspektem wizualnym, jak i funkcjonalnością. Ogromnym autem naszych kreacji są świecące meble eventowe i ich niepowtarzalny klimat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą agencją eventową – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.Pobierz katalog


Zobacz jak może wyglądać event z meblami Slide!