HMS Easy Stretch

Rozwiązania dekoracyjne produkowane przez firmę HMS EASY STRETCH są rewelacyjnym produktem uatrakcyjniającym każde wydarzenie.

Estetyczne zastawki sceniczne, przepierzenia, aranżacje wiszące i podświetlane figury pneumatyczne, ścianki wystawiennicze, ścianki reklamowe, systemy wystawiennicze, to tylko niektóre z dostępnych produktów.

Istnieje również możliwość realizacji indywidualnych projektów, na przykład na potrzeby stoisk targowych i akcji promocyjnych.

ZOBACZ KATALOG>>

CENNIK>>

Czytaj więcejHMS Easy Stretch to system rozwiązań scenograficznych i dekoracyjnych. Wykorzystuje tkaniny do aranżacji przestrzeni. Tekstylia rozpięte są na aluminiowych stelażach. Można je stosować zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

ARANŻACJA PRZESTRZENI

Materiały stanowią bazę dla różnego typu aranżacji przestrzeni. Jako ścianki działowe, parawany, zastawki i przepierzenia doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju imprez targowych i wystawienniczych. Moduły można dowolnie zestawiać z prostych lub giętych elementów. Tekstylia występują w szerokiej gamie kolorów. Dają się spersonalizować poprzez nadrukowanie na nich logotypów.

Elementy HMS Easy Stretch pozwalają wydzielić mniejsze pomieszczenia w ramach szerszej przestrzeni. W dużym hallu można w ten sposób zaaranżować mniejszych rozmiarów lobby, które może być nawet zadaszone.

DEKORACJE PNEUMATYCZNE I ŚWIETLNE RZEŹBY

HMS Easy Stretch to również nadmuchiwane rzeźby świetlne w bogatej gamie form i kształtów. W ofercie są formy geometryczne (kule, stożki, prostopadłościany), kwiaty, obiekty amorficzne (płomienie), a także elementy architektoniczne (kolumny).

Dekoracje wyposażone są w wewnętrzne źródło światła LED. Mogą być zasilane wewnętrzną baterią albo z sieci. Efektownie wyglądają jako samodzielne obiekty, jak również jako część bardziej rozbudowanej aranżacji.

Ozdobne rekwizyty mogą być eksponowane w rozmaity sposób. Nadają się zarówno do ustawienia bezpośrednio na ziemi, jak i do podwieszenia.

INNE OBIEKTY PRZESTRZENNE

System dekoracji HMS Easy Stretch sprawdza się również w wersji 2D. Tekstylia uformowane w fantazyjne kształty, rozpięte w przestrzeni i odpowiednio podświetlone stanowią efektowną dekorację.


Zobacz możliwości wykorzystania produktów HMS Easy Stretch!