Projekty targowe

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy HMS Easy Stretch w Polsce. Dysponujemy rewelacyjną technologią, którą wykorzystujemy przy tworzeniu stoisk targowych, scenografii promocyjno eventowych i dekoracji teatralnych.

System lekkich aluminiowych profili w połączeniu z kolorowym lub zadrukowanym stertchem pozwala na realizację bardzo śmiałych projektów targowych.
Przygotowany przez nas projekt z monitorami zabudowanymi w ściankach imitujących beton, był tak realistyczny że odwiedzający salon Rzeczpospolitej podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy byli przekonani że oglądają prawdziwą betonową ścianę.

Prostota w łączeniu ścian i możliwość nadania im pożądanego koloru lub wzoru, pozwala na aranżacje pomieszczeń, wydzielanie powierzchni, budowanie kulis i tworzenie zastawek teatralnych.

W ofercie znajdują się również dekoracje wiszące i pneumatyczne.

Dzięki wysokiej klasie materiałów bardzo dobrze przyjmujących światło tworzymy nowatorskie kompozycie oparte na bardzo lekkich konstrukcjach.

Dekoracje pneumatyczne doskonale sprawdzające się przed wejściami do budynków, spełniają między innymi funkcję drogowskazów informujących o tym co dzieje się w budynku.

Na szczególna uwagę zasługują pomysły dekoracji świątecznych. Wykonane bardzo starannie, możliwe do prania w pralce, są produktem, który może służyć przez lata.