Prace idą pełną parą, a organizatorzy dokładają wszelkich starań aby zdążyć na czas. Od 5 do 7 września Krynica stanie się ekonomiczną stolicą Europy Środkowo-Wschodniej. Pośród przybyłych tutaj gości znajdą się prezydenci, premierzy, szefowie największych firm z regionu.

W poprzedniej edycji Forum Ekonomicznego uczestniczyło ponad 3000 osób z 60 krajów. Zorganizowanie takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie, dlatego już od kilkunastu tygodni przygotowywane jest zaplecze techniczne, scenografia oraz oświetlenie. Pracy jest ogrom, a czas ucieka nieubłaganie.

Podczas Forum Ekonomicznego odbywa się ponad 150 debat podzielonych na bloki tematyczne obejmujące najważniejsze dziedziny gospodarki, m.in.: Biznes i Zarządzanie, Makroekonomia, Nowa Gospodarka, Innowacje, Energetyka, Państwo i Reformy oraz Ochrona Zdrowia. Wśród gości znają się prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury oraz dziennikarze. Będziemy tam także i my – zespół Event Concept.
27
Sie

"Kolory Zła Czerwień" - ponoć nie ma sobie równych

Podobno rzecz dzieje się w Sopocie
15
Sie

Dzień Wojska Polskiego w Katowicach

Dziś finał ponad miesięcznych przygotowań do dnia Wojska Polskiego w Katowicach
12
Sie

Sopot Top of The Top

W dniach 13-16 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki.