Zbliża się Impact mobility rEVolution odbywający się w Katowicach. Na dwa dni – 12 oraz 13 września – miasto stanie się europejską stolicą innowacji w dziedzinie motoryzacji i transportu.

Wrześniowe wydarzenie na dwa dni ściągnie do stolicy Górnego Śląska kluczowych graczy ze świata transportu i motoryzacji. Do Katowic przyjadą czołowi politycy, samorządowcy, prezesi światowych firm oraz szefowie start-upów kwestionujących obecne modele biznesowe. 

Podczas dwóch dni społeczność branży motoryzacyjnej i transportowej połączy swoje siły z sektorem telekomunikacyjnym i wysokich technologii, aby wspólnie kształtować przyszłość inteligentnej mobilności.

Uczestnicy Impact mobility rEVolution postarają się odpowiedzieć na następujące kwestieDokąd zmierza ekosystem oparty o cyfrową rewolucję w transporcie i motoryzacji? Co obecnie jest na szczycie fali porywających wizji i skrupulatnych prognoz, mających redefiniować najbliższą przyszłość? 

Kongresowi towarzyszą wydarzenia dodatkowe: to m.in. strefa Expo, w której będzie można dotknąć przyszłości. Wystawcy z całego świata zaprezentują tam najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii inteligentnej mobilności – od baterii litowo-jonowych i ogniw wodorowych, poprzez elementy AI, silniki elektryczne, aż po pojazdy przyszłości.

Event Concept – w sercu wydarzeń!

Więcej informacji na stronie:

https://impactcee.com/mobilityrevolution/2018/

27
Sie

"Kolory Zła Czerwień" - ponoć nie ma sobie równych

Podobno rzecz dzieje się w Sopocie
15
Sie

Dzień Wojska Polskiego w Katowicach

Dziś finał ponad miesięcznych przygotowań do dnia Wojska Polskiego w Katowicach
12
Sie

Sopot Top of The Top

W dniach 13-16 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki.