Cudowne wrześniowe lato ciekawe premiery filmowe oraz potężna awaria systemu do rezerwacji seansów powitały uczestników gdyńskiego festiwalu. Wczoraj ruszyła 43. edycja FPFF! 

Poniedziałkowy poranek okazał się niezwykle nerwowy ze względu na techniczne usterki. Na utrudnienia przede wszystkim narzekali dziennikarze, który mieli zaledwie pół godziny na dokonanie rezerwacji na pierwszy prasowy seans, który rozpoczynał się o godz. 9. Serwery niestety nie wytrzymały oblężenia. System w pełni zaczął poprawnie działać tuż przed południem.

Pierwszy dzień 43. FPFF obfitował w wiele premier. Widzowie po raz pierwszy mieli możliwość obejrzeć "Autsajdera" i "Dziurę w głowie". Obie produkcje cieszyły się sporą frekwencją. Widzowie ponadto mogli obejrzeć także "Juliusza" i "Zimną wojnę".

Na tym nie koniec! Z okazji przypadającej na ten rok 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przygotowano pozakonkursową sekcję z filmami takimi jak „Popiół i diament”, „Człowiek z marmuru”, „Miasto 44” czy „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. 

Event Concept – w sercu wydarzeń!

Więcej informacji na stronie:

http://www.festiwalgdynia.pl


23
Lis

Gala Finałowa Symbol 2018

Trudne zadanie uchwycenia, nazwania i co więcej nagrodzenia tego enigmatycznego detalu, który podnosi zwykła firmę do rangi Symbolu zakończyło się 23 listopada 2018 we wspaniałych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach uroczystą Galą Finałową Symbol 2018.

29
Paź

Przygotowania do COP24 idą pełną parą!

Przygotowania do grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem. Trwa budowa konferncyjnego miasta, a służby mundurowe kolejny raz ćwiczą jak zachować się w przypadku ataku terrorystycznego.
18
Paź

Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2018

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pod hasłem „Nauka–Biznes–Samorząd. Razem dla Gospodarki” odbył się 8 Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.