Cudowne wrześniowe lato ciekawe premiery filmowe oraz potężna awaria systemu do rezerwacji seansów powitały uczestników gdyńskiego festiwalu. Wczoraj ruszyła 43. edycja FPFF! 

Poniedziałkowy poranek okazał się niezwykle nerwowy ze względu na techniczne usterki. Na utrudnienia przede wszystkim narzekali dziennikarze, który mieli zaledwie pół godziny na dokonanie rezerwacji na pierwszy prasowy seans, który rozpoczynał się o godz. 9. Serwery niestety nie wytrzymały oblężenia. System w pełni zaczął poprawnie działać tuż przed południem.

Pierwszy dzień 43. FPFF obfitował w wiele premier. Widzowie po raz pierwszy mieli możliwość obejrzeć "Autsajdera" i "Dziurę w głowie". Obie produkcje cieszyły się sporą frekwencją. Widzowie ponadto mogli obejrzeć także "Juliusza" i "Zimną wojnę".

Na tym nie koniec! Z okazji przypadającej na ten rok 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przygotowano pozakonkursową sekcję z filmami takimi jak „Popiół i diament”, „Człowiek z marmuru”, „Miasto 44” czy „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. 

Event Concept – w sercu wydarzeń!

Więcej informacji na stronie:

http://www.festiwalgdynia.pl


17
Paź

1 dzień 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw za nami!

Dzisiaj rozpoczęło się najważniejsze spotkanie firm sektora MŚP w Europie! W  Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wystartował 8. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

15
Paź

Zbliża się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

Nadchodzi najważniejsze spotkanie firm sektora MŚP w Europie! 8. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw rozpocznie się już w środę 17 października 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

07
Paź

Konferencyjne miasto podczas Szczytu Klimatycznego COP24!

Przygotowania do grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem. Jednym z elementów jest budowa konferencyjnego miasta.