Trudne zadanie uchwycenia, nazwania i co więcej nagrodzenia tego enigmatycznego detalu, który podnosi zwykła firmę do rangi Symbolu zakończyło się 23 listopada 2018 we wspaniałych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach uroczystą Galą Finałową Symbol 2018.

Wieczór ten był zwieńczeniem całorocznego programu, który pozwala ekspertom wspierać firmy wykazujące ponadprzeciętną aktywność i skutecznie odróżniające się od konkurencji poprzez rozwój i udoskonalanie wszystkich swoich atutów.

Każdy kto organizował choćby najmniejszą towarzyską imprezę wie, że sukces takiego przedsięwzięcia zależy nie tylko od zaproszonych gości, cateringu czy doskonałej lokacji (choć w wypadku Hotelu Monopol sama lokacja to już 90% sukcesu), ale od organizatora, który będąc na bieżąco z obecnymi trendami wie, jak zadbać o dobrą atmosferę. Jest to branża, która w równej mierze opiera się na kompetencjach twardych, co na wyczuciu, bo nie sposób przecież dokładnie powiedzieć, co decyduje o dobrym nastroju gości na naszej imprezie. O wyjątkowość piątkowej gali finałowej zadbała ekipa Event Concept, która wychodząc poza samą dekoracje i obsługę techniczną, wywołała efekt zauroczenia wśród wszystkich uczestników.


27
Sie

"Kolory Zła Czerwień" - ponoć nie ma sobie równych

Podobno rzecz dzieje się w Sopocie
15
Sie

Dzień Wojska Polskiego w Katowicach

Dziś finał ponad miesięcznych przygotowań do dnia Wojska Polskiego w Katowicach
12
Sie

Sopot Top of The Top

W dniach 13-16 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki.